MÜLKİ İDARE AMİRİ
mulkiidareamiri
NAZMİ GÜNLÜ
THY’ye özel dizayn 2 adet A321

Avrupa pazarının en iyisi olma yolunda hızla ilerleyen Türk Hava Yolları (THY), bu pazarda kullanmak üzere filosuna “Çok özel koltuk dizaynına sahip” iki A321-200 tipi uçak kattı.

“Sarıyer” ve “Afyonkarahisar” isimleri verilen uçakların Atatürk Havalimanı’nda yapılan teslim törenine, İstanbul Vali Yardımcısı ve Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın, DHMİ Baş Müdürü Celal Özuğur, Emniyet Şube Müdürü Şener Yılmaz, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Genel Müdür Temel Kotil, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile bir grup davetli katıldı.

“Yolcularımızı şaşırtacağız”Törende bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Temel Kotil, şirket olarak Avrupa pazarında çok etkili olduklarını ifade ederek, “Bu pazarda en iyi olmayı hedefliyoruz. Yeni aldığımız ve arkası gelecek olan bu uçaklar, Avrupa pazarında kullanılmak üzere filomuza katıldı. Bu uçakların koltukları çok özel konfigürasyona sahip.Yolcularımızı şaşırtacağız” dedi.Temel Kotil, 16 business, 164 ekonomi class olmak üzere 180 koltuk kapasiteli yeni uçakların koltuk aralıklarının yolcu rahatlığı göz önüne alınarak geniş tutulduğunu belirtti. Kotil, “Servis hizmetlerimizde yapacağımız yeniliklerle de, Avrupa pazarında öne çıkacağız” şeklinde konuştu.

İhbar Şikayet