MÜLKİ İDARE AMİRİ
mulkiidareamiri
NAZMİ GÜNLÜ
Celalettin Yüksel’den AHL’ye veda

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesiyle Marmaris Kaymakamlığı’na atanan İstanbul Vali Yardımcısı ve Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Celalettin Yüksel, Atatürk Havalimanı’na veda etti.

Devlet Konukevi’nde bir araya gelen Atatürk Havalimanı’nda görev yapan kamu ve özel sektör yöneticileri, Mülki İdare Amiri Celalettin Yüksel’i Marmaris’e uğurladı. Zaman zaman duygulu anların da yaşandığı uğurlama törenine, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürü Sıtkı Zeybel, Emniyet Şube Müdürü Ramazan Tiryaki, TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü ile birlikte Atatürk Havalimanı’nda görev yapan kamu ve özel sektöre ait bütün şube müdür ve yöneticileri katıldı.

Veda töreninde konuşan Celalettin Yüksel, Mülki İdare Amiri olarak Atatürk Havalimanı’nda bir yıl görev yaptığını hatırlatarak, “Atatürk Havalimanı gibi çok önemli ve hassas bir noktada görev yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Görevim sırasında başta uçuş ve terminal güvenliği ile birlikte kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları arasında iyi bir işbirliği ve koordinasyonu ön planda tuttum. Atatürk Havalimanı’nın bütün çalışanlarına içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni görev yerime huzur içerisinde gidiyorum” dedi.

DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Sıtkı Zeybel ile TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü de; Celalettin Yüksel ile birlikte hizmetlerin yürütülmesinde uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, Celalettin Yüksel’e teşekkür ettiler. Zeybel ve Ünlü Atatürk Havalimanı’nın bütün kamu ve özel sektörü adına Yüksel’e yeni görevinde başarı dilediler.

Marmaris Kaymakamlığı’na atanan Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Celalettin Yüksel, bütün katılımcılarla tek tek tokalaşarak vedalaştı. Veda töreni Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nin merdiveninde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Son günde Derviş Eroğlu’nu uğurladı

Bu arada Celalettin Yüksel;  Atatürk Havalimanı’na vedasının son gününde KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nu ABD’ye uğurladı.

 

veda1

İhbar Şikayet