MÜLKİ İDARE AMİRİ
mulkiidareamiri
NAZMİ GÜNLÜ
Demokrasi ve Şehitler Mitingi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın himayesinde 07 Ağustos 2016 Pazar günü Saat:17:00’de Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ne her kademedeki tüm kamu personeli davetlidir.

Halkımızın, devletimizin ve  ülkemizin geleceğine sahip çıkma iradesinin ne denli güçlü olduğu bir kere daha görülmüştür.

Bu karanlık gecede milletimizin evlatları destansı bir mücadele vermiş, çok sayıda vatan evladı gözlerini kırpmadan bedenlerini tankların önüne atmış, aziz canlarını ülkeleri ve değerleri için feda etmiştir. Milletimizin bu kararlılık ve cesareti demokrasimizin, istiklalimizin, barış ve kardeşlik içinde yaşama irademizin temeli ve en büyük güvencesidir. Aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle yad ediyoruz. Mübarek hatıraları millet hafızasında her daim canlı kalacaktır.

Milletin ve vatanın istiklali ve onuruna sahip çıkmak için canlarını feda eden şehitlerimizi hep birlikte anmak, onlara dualarımızı göndermek, demokrasiye olan bağlılığımızı bir kere daha en güçlü şekilde göstermek için;

07/08/2016 PAZAR GÜNÜ SAAT 17:00’DE TÜM HALKIMIZI YENİKAPI’DA YAPILACAK “DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ”NE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.  (İstanbul Valiliği)

İhbar Şikayet