MÜLKİ İDARE AMİRİ
mulkiidareamiri
NAZMİ GÜNLÜ

Ülkemizin dünyaya açılan en önemli kapılarının başında gelen Atatürk Havalimanı, tüm kamu ve özel sektöre mensup işinin ehli personeli, terminal yapım ve işletmeciliğindeki ileri teknolojisi sayesinde iç ve dış hatlarda toplam yılda (2013) yaklaşık 52 milyon yolcuya hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Bu hizmetin yürütülmesinde Avrupa standartlarında güvenlik ve kalite vazgeçilmez prensiplerimizin başında geliyor.

Güvenilir ve konforlu yolculuk için başta kamu kurumlarımız olmak üzere terminal işletmesi, havayolu şirketleri ve hizmet veren tüm sektörler arasında uyumlu bir koordinasyon bulunmasını önemsiyoruz. Yolcularımızın karşılaştıkları sorunların zamanında çözümü, hizmet birimleri ile yolcular arasındaki iletişimin hızlı ve kolay sağlanmasını amaçlıyoruz.

Kuruluş aşamasında olan www.ataturkhavalimani.gov.tr web sitemizin, Atatürk Havalimanı’ndaki çağdaş hizmet anlayışına önemli ivme kazandıracağına inanıyorum. Ulaşılan bu hizmet kalitesini, güvenlik ve konfordan taviz vermeden her gün daha da ileri taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Yolcularımıza ve havacılık sektörümüze kolay, güvenli ve iyi uçuşlar diliyorum.

 İstanbul Vali Yardımcısı

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri

İhbar Şikayet